Naar de inhoud
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 120 reviews

Audi A8

4.2 TDI quattro Pro Line
Aanschafwaarde € 36.850
Rekenvoorbeeld o.b.v. 60 maanden € 563 p/m
Vrijblijvende offerte

Kenmerken van de Audi A8

Bouwjaar
2017
Kilometerstand
121.859 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat 8 versnellingen
Carrosserie
Sedan
Bekleding
Leder Beige
MerkAudi
ModelA8
Uitvoering4.2 TDI quattro Pro Line
Bouwjaar2017
BekledingLeder Beige
BrandstofDiesel
TransmissieAutomaat 8 versnellingen
Kilometerstand121.859 km
CarrosserieSedan
Kenteken NLX-180-VZ
A.P.K. Nee
Datum eerste toelating01-06-2017
BijtellingBereken de bijtelling van deze auto
Btw of margeMarge-auto
KleurGrijs
Aantal deuren4
Zitplaatsen5
Vermogen388 pk
Cilinderinhoud4.134 cc
AandrijvingVoorwiel en achterwiel
CO₂-uitstoot193 g/km
Referentie7695181600
TurboJa
Koppel850 Nm
VerbruikGecombineerd 7.4 l/100km
Vermogen283 Kw / 388 Pk
BrandstofDiesel
Cilinders8 (4134cc)
Tankinhoud82 liter
AandrijvingVoorwiel en achterwiel
Acceleratie4.7 sec. 100 km/h
Topsnelheid250 km/h
TransmissieAutomaat 8 versnellingen
Energie labelD
C02 uitstoot C02193 g/km
KleurGrijs
Gewicht2015 kg
Velgmaat18 inch
AanhangerOngeremd 750 kg geremd 2300 kg
Wielbasis2990 mm
Afmetingen5135 mm x 1949 mm x 1460 mm (lengte *breedte * hoogte)
BandenmaatAchter 235/55R18
SpoorbreedteVoor 1652 Achter 1643 mm
Wegenbelasting€ 698.00 - € 737.00 / € 2792.00 - € 2948.00 per kwartaal / per jaar
Aantal deuren Deuren4

Uitrusting van de Audi A8

  • ABS
  • Accident Avoidance System
  • Achterbank verwarmd
  • Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Achteruitrij assistent
  • Achteruitrijcamera
  • Adaptief demping systeem
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) side achter
  • Airbag(s) side voor
  • Airco separaat achter
  • Alarm klasse 3
  • Aluminium interieur afwerking
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti Slip Control
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie premium
  • Automatisch Sper Differentieel
  • Automatische niveauregeling
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • Bots herkenning en activatie
  • Bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch met geheugen
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Comfortstoel(en)
  • Cruise control
  • Cruise control adaptief met Stop&Go
  • Dimlichten automatisch
  • Dodehoek detector
  • DVD speler
  • Electronic Brake Distribution
  • Electronic climate controle
  • Electronic Stability Program
  • Elektrisch bedienbare achterklep
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
  • Elektrisch zonnescherm achterruit
  • Elektronisch sperdifferentieel
  • ESP
  • Extra getint glas
  • Geluidsisolerend glas
  • Grootlicht-assistent
  • Hill hold-functie
  • Houtafwerking interieur
  • Keyless entry
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Lederen bekleding
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Lichtmetalen velgen 18"
  • Luchtvering
  • Luxe lederen bekleding
  • Luxe lederen interieur
  • Matrix LED koplampen
  • Metallic lak
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie-systeem full map + hard disk
  • Parkeersensor voor en achter
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • Sportstuur
  • Start/stop systeem
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Traction control
  • Vervolgbotsing preventie
  • Voorstoelen verwarmd
  • Warmtewerend glas
  • WiFi voorbereiding
  • Zonnescherm zijruiten

Wat de dealer over deze auto meldt

  • De auto is schadevrij.

Samengevat uit de opgave van de dealer.

Vragen over deze Audi A8

Kan ik de Audi A8 zakelijk leasen?
Ja. Met financial lease leaset u de Audi A8 zakelijk, als zzp'er, eenmanszaak, vof of bv. U betaalt een vast bedrag per maand, wordt direct economisch eigenaar en na de laatste termijn en een eventuele slottermijn is de auto volledig van u. Vraag vrijblijvend een offerte aan. Voor wie financial lease geschikt is
Wat kost de Audi A8 per maand in financial lease?
Rekenvoorbeeld: € 563 per maand bij een looptijd van 60 maanden, 20% aanbetaling en 10% slottermijn. Dit is een indicatie op basis van een gemiddelde, marktconforme rente; de rente verschilt per financieringspartner en uw maandbedrag hangt ook af van uw situatie. Met de calculator op deze pagina rekent u zelf een andere looptijd, aanbetaling of slottermijn uit. Zelf uw maandbedrag berekenen
Is de Audi A8 een btw- of marge-auto?
Het is een marge-auto. De btw staat dan niet apart op de factuur en is niet te verrekenen.
Wie betaalt de verzekering, het onderhoud en de wegenbelasting van de Audi A8?
Verzekering, onderhoud en wegenbelasting betaalt u zelf, naast het maandbedrag: bij financial lease bent u economisch eigenaar van de Audi A8. De financieringspartner blijft juridisch eigenaar tot alles is betaald. Welke kosten u naast het maandbedrag heeft
Kan ik de Audi A8 eerst bekijken of een proefrit maken?
Een bezichtiging of proefrit vindt plaats bij de dealer die de Audi A8 aanbiedt; wij bemiddelen in de financiering. Wilt u de Audi A8 eerst zien of rijden, neem dan contact met ons op. Contact opnemen met Select Finance
Wat heb ik nodig om de Audi A8 aan te vragen?
Voor de aanvraag van de Audi A8 vult u onder meer uw KVK-nummer, uw rijbewijsnummer en uw IBAN in. Voor de beoordeling door de financieringspartner heeft u daarna meestal een KVK-uittreksel en een geldig legitimatiebewijs (paspoort of rijbewijs) nodig. Welke documenten u meestal nodig heeft
Hoe verloopt de aanvraag van de Audi A8 en hoe snel hoor ik iets?
U vraagt de Audi A8 vrijblijvend bij ons aan; wij nemen binnen 24 uur contact met u op en maken een offerte. De financieringspartner beoordeelt met uw toestemming uw kredietwaardigheid en beslist over de aanvraag. Na goedkeuring ondertekent u de leaseovereenkomst en kunt u in de Audi A8 gaan rijden. Zo werkt financial lease stap voor stap
Kan ik de Audi A8 leasen met een BKR-registratie?
Ook met een BKR-registratie beoordelen wij uw aanvraag voor de Audi A8. Wat een registratie betekent, hangt af van het soort registratie en van uw ondernemingsvorm; de financieringspartner beslist. Bij de aanvraag geeft u aan of u een BKR-registratie heeft. Wat een BKR-registratie betekent voor lease
Is de Audi A8 nog beschikbaar?
Ja, op dit moment staat de Audi A8 in ons aanbod en kunt u hem aanvragen. De voorraad komt van de dealer en wisselt, dus bij uw aanvraag controleren wij of de Audi A8 er nog is. Is hij intussen verkocht, dan zoeken wij samen met u een vergelijkbare auto. Meer auto's van Audi in ons aanbod
Aanschafwaarde Marge-auto
€ 36.850
Lease vanaf
€ 563 p/m
o.b.v. 60 maanden
2017
121.859 km
Diesel
Automaat 8 versnellingen
Lease Calculator
Pas de waarden aan naar wens
Aanschafwaarde
Aanbetaling
Slottermijn
Looptijd
Financieringsbedrag
Geschat maandbedrag
Bereken...
Hoe werkt financial lease?
Geld lenen kost geld

Bedrijfsgegevens

Stap 2 van 5 — Financial Lease is een zakelijke leasevorm.

Persoonsgegevens

Stap 3 van 5 — We gaan vertrouwelijk met uw gegevens om.

Aanvullende gegevens

Stap 4 van 5 — Niet verplicht, maar hiermee kunnen wij uw aanvraag sneller behandelen.

Optioneel Beschikt u over jaarcijfers of een afgeronde IB-aangifte (bij een eenmanszaak)?

Controleer & Verstuur

Stap 5 van 5 — Controleer uw gegevens.

Aanvraag verstuurd!

Wij nemen binnen 24 uur contact met u op.

Lease met BKR Vrijblijvende offerte Snel geregeld