Naar de inhoud
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 120 reviews

Opel Crossland X

1.2 Turbo
Aanschafwaarde € 13.350
Rekenvoorbeeld o.b.v. 60 maanden € 204 p/m
Vrijblijvende offerte

Kenmerken van de Opel Crossland X

Bouwjaar
2019
Kilometerstand
82.871 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
SUV
Bekleding
Stof
MerkOpel
ModelCrossland X
Uitvoering1.2 Turbo
Bouwjaar2019
BekledingStof
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat
Kilometerstand82.871 km
CarrosserieSUV
Kenteken NLL-534-GV
A.P.K. Ja, tot 22-05-2028
Datum eerste toelating21-06-2019
BijtellingBereken de bijtelling van deze auto
Btw of margeMarge-auto
KleurZwart metallic
Aantal deuren5
Zitplaatsen5
Vermogen111 pk
Cilinderinhoud1.199 cc
CO₂-uitstoot128 g/km
Referentie1205305340
VerbruikGecombineerd 5.6 l/100km
Vermogen81 Kw / 111 Pk
BrandstofBenzine
Cilinders3 (1199cc)
Acceleratie11.8 sec. 100 km/h
Topsnelheid187 km/h
TransmissieAutomaat
Energie labelD
C02 uitstoot C02128 g/km
KleurZwart metallic
Gewicht1178 kg
Velgmaat17 inch
AanhangerOngeremd 600 kg geremd 840 kg
Wielbasis2600 mm
Afmetingen4210 mm x 1830 mm x 1610 mm (lengte *breedte * hoogte)
BandenmaatAchter 215/50R17
LaadvermogenMax 642 kg
Wegenbelasting€ 172 - € 188 per kwartaal per kwartaal / per jaar
Aantal deuren Deuren5

Uitrusting van de Opel Crossland X

  • Accident Avoidance System
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterbank verstelbaar
  • Achterspoiler
  • Achteruitrijcamera
  • Afwijkende dakkleur
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Bots waarschuwing systeem
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Comfortstoel(en)
  • Cruise control
  • DAB-ontvanger
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Dodehoek detector
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Extra getint glas
  • Grootlicht-assistent
  • Head-up display
  • Hill hold-functie
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • Koplampen adaptief
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • Lederen stuurwiel
  • Metallic lak
  • Mistlampen voor
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie full map
  • Panoramadak
  • Parkeer-assistent
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor
  • Start/stop systeem
  • Startblokkering
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Stuurwiel verwarmd
  • Telefoonintegratie premium
  • Trekhaak
  • Vermoeidheids herkenning
  • Verwarmde voorruit
  • Verwarmde voorstoelen
  • Warmtewerende voorruit
  • "Lichtmetalen velgen 17"""

Vragen over deze Opel Crossland X

Kan ik de Opel Crossland X zakelijk leasen?
Ja. Met financial lease leaset u de Opel Crossland X zakelijk, als zzp'er, eenmanszaak, vof of bv. U betaalt een vast bedrag per maand, wordt direct economisch eigenaar en na de laatste termijn en een eventuele slottermijn is de auto volledig van u. Vraag vrijblijvend een offerte aan. Voor wie financial lease geschikt is
Wat kost de Opel Crossland X per maand in financial lease?
Rekenvoorbeeld: € 204 per maand bij een looptijd van 60 maanden, 20% aanbetaling en 10% slottermijn. Dit is een indicatie op basis van een gemiddelde, marktconforme rente; de rente verschilt per financieringspartner en uw maandbedrag hangt ook af van uw situatie. Met de calculator op deze pagina rekent u zelf een andere looptijd, aanbetaling of slottermijn uit. Zelf uw maandbedrag berekenen
Is de Opel Crossland X een btw- of marge-auto?
Het is een marge-auto. De btw staat dan niet apart op de factuur en is niet te verrekenen.
Wie betaalt de verzekering, het onderhoud en de wegenbelasting van de Opel Crossland X?
Verzekering, onderhoud en wegenbelasting betaalt u zelf, naast het maandbedrag: bij financial lease bent u economisch eigenaar van de Opel Crossland X. De financieringspartner blijft juridisch eigenaar tot alles is betaald. Welke kosten u naast het maandbedrag heeft
Kan ik de Opel Crossland X eerst bekijken of een proefrit maken?
Een bezichtiging of proefrit vindt plaats bij de dealer die de Opel Crossland X aanbiedt; wij bemiddelen in de financiering. Wilt u de Opel Crossland X eerst zien of rijden, neem dan contact met ons op. Contact opnemen met Select Finance
Wat heb ik nodig om de Opel Crossland X aan te vragen?
Voor de aanvraag van de Opel Crossland X vult u onder meer uw KVK-nummer, uw rijbewijsnummer en uw IBAN in. Voor de beoordeling door de financieringspartner heeft u daarna meestal een KVK-uittreksel en een geldig legitimatiebewijs (paspoort of rijbewijs) nodig. Welke documenten u meestal nodig heeft
Hoe verloopt de aanvraag van de Opel Crossland X en hoe snel hoor ik iets?
U vraagt de Opel Crossland X vrijblijvend bij ons aan; wij nemen binnen 24 uur contact met u op en maken een offerte. De financieringspartner beoordeelt met uw toestemming uw kredietwaardigheid en beslist over de aanvraag. Na goedkeuring ondertekent u de leaseovereenkomst en kunt u in de Opel Crossland X gaan rijden. Zo werkt financial lease stap voor stap
Kan ik de Opel Crossland X leasen met een BKR-registratie?
Ook met een BKR-registratie beoordelen wij uw aanvraag voor de Opel Crossland X. Wat een registratie betekent, hangt af van het soort registratie en van uw ondernemingsvorm; de financieringspartner beslist. Bij de aanvraag geeft u aan of u een BKR-registratie heeft. Wat een BKR-registratie betekent voor lease
Is de Opel Crossland X nog beschikbaar?
Ja, op dit moment staat de Opel Crossland X in ons aanbod en kunt u hem aanvragen. De voorraad komt van de dealer en wisselt, dus bij uw aanvraag controleren wij of de Opel Crossland X er nog is. Is hij intussen verkocht, dan zoeken wij samen met u een vergelijkbare auto. Meer auto's van Opel in ons aanbod
Aanschafwaarde Marge-auto
€ 13.350
Lease vanaf
€ 204 p/m
o.b.v. 60 maanden
2019
82.871 km
Benzine
Automaat
Lease Calculator
Pas de waarden aan naar wens
Aanschafwaarde
Aanbetaling
Slottermijn
Looptijd
Financieringsbedrag
Geschat maandbedrag
Bereken...
Hoe werkt financial lease?
Geld lenen kost geld

Bedrijfsgegevens

Stap 2 van 4 — Financial Lease is een zakelijke leasevorm.

Persoonsgegevens

Stap 3 van 4 — We gaan vertrouwelijk met uw gegevens om.

Beschikt u over jaarcijfers of een afgeronde IB-aangifte (bij een eenmanszaak)? optioneel

Controleer & Verstuur

Stap 4 van 4 — Controleer uw gegevens.

Aanvraag verstuurd!

Wij nemen binnen 24 uur contact met u op.

Lease met BKR Vrijblijvende offerte Snel geregeld