Naar de inhoud
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 120 reviews

Honda Jazz

1.5 e:HEV Elegance Hybride 2022
Aanschafwaarde € 19.950
Rekenvoorbeeld o.b.v. 60 maanden € 305 p/m
Vrijblijvende offerte

Kenmerken van de Honda Jazz

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
86.640 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
MPV
Btw of marge
Marge-auto
MerkHonda
ModelJAZZ
Uitvoering1.5 e:HEV Elegance Hybride 2022
Bouwjaar2022
Bekledingn.n.b.
BrandstofHybride
TransmissieAutomaat
Kilometerstand86.640 km
CarrosserieMPV
Kenteken NLNBV-96-G
A.P.K. Ja
Datum eerste toelating09-03-2022
BijtellingBereken de bijtelling van deze auto
Btw of margeMarge-auto
KleurWit
Aantal deuren5
Zitplaatsen5
Vermogen99 pk
Cilinderinhoud1.498 cc
AandrijvingVoorwiel
Referentie7022371887
TurboNee
Koppel131 Nm
VerbruikGecombineerd 4.5 l/100km
Vermogen72 Kw / 99 Pk
BrandstofHybride
Cilinders4 (1498cc)
Tankinhoud40 liter
AandrijvingVoorwiel
Acceleratie9.4 sec. 100 km/h
Topsnelheid175 km/h
TransmissieAutomaat
Energie labelA
KleurWit
Gewicht1200 kg
Wielbasis2520 mm
SpoorbreedteVoor 1487 Achter 1474 mm
Wegenbelasting€ 172.00 - € 188.00 / € 688.00 - € 752.00 per kwartaal / per jaar
Aantal deuren Deuren5

Uitrusting van de Honda Jazz

  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • 1e eigenaar
  • Accident Avoidance System
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) knie
  • Airbag(s) side achter
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Alarmsysteem
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • AUX
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Bluetooth
  • Boordcomputer
  • Bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Connected services
  • Cruise control adaptief
  • DAB-ontvanger
  • dealer onderhouden
  • Dimlichten automatisch
  • Electronic Brake Distribution (EBD)
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Elektrische ramen voor
  • Grootlicht-assistent
  • Hill hold-functie
  • Hoofdsteunen actief
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • Lederen/stoffen bekleding
  • Lichtmetalen velgen 15"
  • Metallic lak
  • Multimedia-voorbereiding
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Start/stop systeem
  • Startblokkering
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Telefoonintegratie premium
  • Tractie Controle Systeem (TCS)
  • Verkeersbord detectie
  • Verwarmde voorstoelen

Vragen over deze Honda Jazz

Kan ik de Honda Jazz zakelijk leasen?
Ja. Met financial lease leaset u de Honda Jazz zakelijk, als zzp'er, eenmanszaak, vof of bv. U betaalt een vast bedrag per maand, wordt direct economisch eigenaar en na de laatste termijn en een eventuele slottermijn is de auto volledig van u. Vraag vrijblijvend een offerte aan. Voor wie financial lease geschikt is
Wat kost de Honda Jazz per maand in financial lease?
Rekenvoorbeeld: € 305 per maand bij een looptijd van 60 maanden, 20% aanbetaling en 10% slottermijn. Dit is een indicatie op basis van een gemiddelde, marktconforme rente; de rente verschilt per financieringspartner en uw maandbedrag hangt ook af van uw situatie. Met de calculator op deze pagina rekent u zelf een andere looptijd, aanbetaling of slottermijn uit. Zelf uw maandbedrag berekenen
Is de Honda Jazz een btw- of marge-auto?
Het is een marge-auto. De btw staat dan niet apart op de factuur en is niet te verrekenen.
Wie betaalt de verzekering, het onderhoud en de wegenbelasting van de Honda Jazz?
Verzekering, onderhoud en wegenbelasting betaalt u zelf, naast het maandbedrag: bij financial lease bent u economisch eigenaar van de Honda Jazz. De financieringspartner blijft juridisch eigenaar tot alles is betaald. Welke kosten u naast het maandbedrag heeft
Kan ik de Honda Jazz eerst bekijken of een proefrit maken?
Een bezichtiging of proefrit vindt plaats bij de dealer die de Honda Jazz aanbiedt; wij bemiddelen in de financiering. Wilt u de Honda Jazz eerst zien of rijden, neem dan contact met ons op. Contact opnemen met Select Finance
Wat heb ik nodig om de Honda Jazz aan te vragen?
Voor de aanvraag van de Honda Jazz vult u onder meer uw KVK-nummer, uw rijbewijsnummer en uw IBAN in. Voor de beoordeling door de financieringspartner heeft u daarna meestal een KVK-uittreksel en een geldig legitimatiebewijs (paspoort of rijbewijs) nodig. Welke documenten u meestal nodig heeft
Hoe verloopt de aanvraag van de Honda Jazz en hoe snel hoor ik iets?
U vraagt de Honda Jazz vrijblijvend bij ons aan; wij nemen binnen 24 uur contact met u op en maken een offerte. De financieringspartner beoordeelt met uw toestemming uw kredietwaardigheid en beslist over de aanvraag. Na goedkeuring ondertekent u de leaseovereenkomst en kunt u in de Honda Jazz gaan rijden. Zo werkt financial lease stap voor stap
Kan ik de Honda Jazz leasen met een BKR-registratie?
Ook met een BKR-registratie beoordelen wij uw aanvraag voor de Honda Jazz. Wat een registratie betekent, hangt af van het soort registratie en van uw ondernemingsvorm; de financieringspartner beslist. Bij de aanvraag geeft u aan of u een BKR-registratie heeft. Wat een BKR-registratie betekent voor lease
Is de Honda Jazz nog beschikbaar?
Ja, op dit moment staat de Honda Jazz in ons aanbod en kunt u hem aanvragen. De voorraad komt van de dealer en wisselt, dus bij uw aanvraag controleren wij of de Honda Jazz er nog is. Is hij intussen verkocht, dan zoeken wij samen met u een vergelijkbare auto. Meer auto's van Honda in ons aanbod
Aanschafwaarde Marge-auto
€ 19.950
Lease vanaf
€ 305 p/m
o.b.v. 60 maanden
2022
86.640 km
Hybride
Automaat
Lease Calculator
Pas de waarden aan naar wens
Aanschafwaarde
Aanbetaling
Slottermijn
Looptijd
Financieringsbedrag
Geschat maandbedrag
Bereken...
Hoe werkt financial lease?
Geld lenen kost geld

Bedrijfsgegevens

Stap 2 van 5 — Financial Lease is een zakelijke leasevorm.

Persoonsgegevens

Stap 3 van 5 — We gaan vertrouwelijk met uw gegevens om.

Aanvullende gegevens

Stap 4 van 5 — Niet verplicht, maar hiermee kunnen wij uw aanvraag sneller behandelen.

Optioneel Beschikt u over jaarcijfers of een afgeronde IB-aangifte (bij een eenmanszaak)?

Controleer & Verstuur

Stap 5 van 5 — Controleer uw gegevens.

Aanvraag verstuurd!

Wij nemen binnen 24 uur contact met u op.

Lease met BKR Vrijblijvende offerte Snel geregeld