Naar de inhoud
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 120 reviews

Audi Q2

35 TFSI Pro Line
Aanschafwaarde € 21.950
Rekenvoorbeeld o.b.v. 60 maanden € 335 p/m
Vrijblijvende offerte

Kenmerken van de Audi Q2

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
84.096 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat 7 versnellingen
Carrosserie
SUV
Btw of marge
Marge-auto
MerkAudi
ModelQ2
Uitvoering35 TFSI Pro Line
Bouwjaar2022
Bekledingn.n.b.
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat 7 versnellingen
Kilometerstand84.096 km
CarrosserieSUV
Kenteken NLP-822-ZL
A.P.K. Ja, tot 11-07-2028
Datum eerste toelating11-07-2022
BijtellingBereken de bijtelling van deze auto
Btw of margeMarge-auto
KleurZwart
Aantal deuren5
Zitplaatsen5
Vermogen151 pk
Cilinderinhoud1.498 cc
AandrijvingVoorwiel
CO₂-uitstoot117 g/km
Referentie4923817214
TurboJa
Koppel250 Nm
VerbruikGecombineerd 6.0 l/100km
Vermogen110 Kw / 151 Pk
BrandstofBenzine
Cilinders4 (1498cc)
Tankinhoud50 liter
AandrijvingVoorwiel
Acceleratie8.6 sec. 100 km/h
Euro klasseEuro 6
Topsnelheid218 km/h
TransmissieAutomaat 7 versnellingen
C02 uitstoot C02117 g/km
KleurZwart
Gewicht1280 kg
Velgmaat16 inch
AanhangerOngeremd 690 kg geremd 1500 kg
Wielbasis2600 mm
Afmetingen4208 mm x 1794 mm x 1508 mm (lengte *breedte * hoogte)
BandenmaatAchter 215/60R16
SpoorbreedteVoor 1557 Achter 1577 mm
Wegenbelasting€ 199.00 - € 217.00 / € 796.00 - € 868.00 per kwartaal / per jaar
Aantal deuren Deuren5

Uitrusting van de Audi Q2

  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • 1e eigenaar
  • Accident Avoidance System
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Armsteun voor
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • Bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Connected services
  • Cruise control
  • Cruise control adaptief met Stop&Go
  • DAB-ontvanger
  • dealer onderhouden
  • Dimlichten automatisch
  • Draadloze telefoonlader
  • Electronic Brake Distribution (EBD)
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Hill hold-functie
  • Isofix
  • Kleur zwart
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • Lederen sportstuur
  • Lichtmetalen velgen 16"
  • Metallic lak
  • Multimedia-voorbereiding
  • Parkeersensor achter
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Radio
  • Regensensor
  • Rokersvrije auto
  • Ruitensproeiers verwarmbaar
  • Start/stop systeem
  • Startblokkering
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurhulp
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Telefoonintegratie premium
  • Tractie Controle Systeem (TCS)
  • Warmtewerend glas

Wat de dealer over deze auto meldt

  • De auto heeft één eigenaar gehad.
  • Het onderhoud is bij een dealer uitgevoerd.

Samengevat uit de opgave van de dealer.

Vragen over deze Audi Q2

Kan ik de Audi Q2 zakelijk leasen?
Ja. Met financial lease leaset u de Audi Q2 zakelijk, als zzp'er, eenmanszaak, vof of bv. U betaalt een vast bedrag per maand, wordt direct economisch eigenaar en na de laatste termijn en een eventuele slottermijn is de auto volledig van u. Vraag vrijblijvend een offerte aan. Voor wie financial lease geschikt is
Wat kost de Audi Q2 per maand in financial lease?
Rekenvoorbeeld: € 335 per maand bij een looptijd van 60 maanden, 20% aanbetaling en 10% slottermijn. Dit is een indicatie op basis van een gemiddelde, marktconforme rente; de rente verschilt per financieringspartner en uw maandbedrag hangt ook af van uw situatie. Met de calculator op deze pagina rekent u zelf een andere looptijd, aanbetaling of slottermijn uit. Zelf uw maandbedrag berekenen
Is de Audi Q2 een btw- of marge-auto?
Het is een marge-auto. De btw staat dan niet apart op de factuur en is niet te verrekenen.
Wie betaalt de verzekering, het onderhoud en de wegenbelasting van de Audi Q2?
Verzekering, onderhoud en wegenbelasting betaalt u zelf, naast het maandbedrag: bij financial lease bent u economisch eigenaar van de Audi Q2. De financieringspartner blijft juridisch eigenaar tot alles is betaald. Welke kosten u naast het maandbedrag heeft
Kan ik de Audi Q2 eerst bekijken of een proefrit maken?
Een bezichtiging of proefrit vindt plaats bij de dealer die de Audi Q2 aanbiedt; wij bemiddelen in de financiering. Wilt u de Audi Q2 eerst zien of rijden, neem dan contact met ons op. Contact opnemen met Select Finance
Wat heb ik nodig om de Audi Q2 aan te vragen?
Voor de aanvraag van de Audi Q2 vult u onder meer uw KVK-nummer, uw rijbewijsnummer en uw IBAN in. Voor de beoordeling door de financieringspartner heeft u daarna meestal een KVK-uittreksel en een geldig legitimatiebewijs (paspoort of rijbewijs) nodig. Welke documenten u meestal nodig heeft
Hoe verloopt de aanvraag van de Audi Q2 en hoe snel hoor ik iets?
U vraagt de Audi Q2 vrijblijvend bij ons aan; wij nemen binnen 24 uur contact met u op en maken een offerte. De financieringspartner beoordeelt met uw toestemming uw kredietwaardigheid en beslist over de aanvraag. Na goedkeuring ondertekent u de leaseovereenkomst en kunt u in de Audi Q2 gaan rijden. Zo werkt financial lease stap voor stap
Kan ik de Audi Q2 leasen met een BKR-registratie?
Ook met een BKR-registratie beoordelen wij uw aanvraag voor de Audi Q2. Wat een registratie betekent, hangt af van het soort registratie en van uw ondernemingsvorm; de financieringspartner beslist. Bij de aanvraag geeft u aan of u een BKR-registratie heeft. Wat een BKR-registratie betekent voor lease
Is de Audi Q2 nog beschikbaar?
Ja, op dit moment staat de Audi Q2 in ons aanbod en kunt u hem aanvragen. De voorraad komt van de dealer en wisselt, dus bij uw aanvraag controleren wij of de Audi Q2 er nog is. Is hij intussen verkocht, dan zoeken wij samen met u een vergelijkbare auto. Meer Audi Q2 in ons aanbod
Aanschafwaarde Marge-auto
€ 21.950
Lease vanaf
€ 335 p/m
o.b.v. 60 maanden
2022
84.096 km
Benzine
Automaat 7 versnellingen
Lease Calculator
Pas de waarden aan naar wens
Aanschafwaarde
Aanbetaling
Slottermijn
Looptijd
Financieringsbedrag
Geschat maandbedrag
Bereken...
Hoe werkt financial lease?
Geld lenen kost geld

Bedrijfsgegevens

Stap 2 van 5 — Financial Lease is een zakelijke leasevorm.

Persoonsgegevens

Stap 3 van 5 — We gaan vertrouwelijk met uw gegevens om.

Aanvullende gegevens

Stap 4 van 5 — Niet verplicht, maar hiermee kunnen wij uw aanvraag sneller behandelen.

Optioneel Beschikt u over jaarcijfers of een afgeronde IB-aangifte (bij een eenmanszaak)?

Controleer & Verstuur

Stap 5 van 5 — Controleer uw gegevens.

Aanvraag verstuurd!

Wij nemen binnen 24 uur contact met u op.

Lease met BKR Vrijblijvende offerte Snel geregeld